Мої публікації

    

                       


 



                         

                                                    



                           



               




                                 

https://naurok.com.ua/prezentaciya-nazvi-chisel-vid-50-60-desyatkoviy-sklad-chisla-rozv-yazuvannya-zadach-148133.html



                                     

https://naurok.com.ua/prezentaciya-urok-dizaynu-i-tehnologi-poslidovnist-diy-pid-chas-vigotovlennya-virobiv-iz-plastilinu-na-ploschini-liplennya-z-plastilinu-fruktiv-ta-yagid-249345.html









Дизайн і технології  ( 1 клас)


Тема : Послідовність дій під час виготовлення об
ємних виробів із пластиліну . Ліплення з пластиліну качечки за зразком.

Мета: повторити і закріпити знання учнів роботи із пластиліном та інструменти та пристосування для обробки пластиліну; розвивати навички послідовного  виготовлення виробів із пластиліну на площині. Ліплення з пластиліну качечки за зразком; формувати у дітей уміння сприймати, аналізувати й розрізняти  форми; розвивати дрібну моторику рук; стимулювати розвиток допитливості, виховувати у дітей ціннісне ставлення до власного здоров’я та любові до природи.

 Обладнання:  мультимедійний комплект, пластилін, інструменти для обробки пластиліну, дидактичний матеріал, ілюстративний матеріал, лего.

ХІД УРОКУ

1.     ОК (організація класу)

-         Правила уроку

Намалюємо правила уроку

Створення позитивного психологічного клімату класу.

 До нас на урок завітав гість.

Лікар

МНД (мотивація навчальної діяльності)

2.     АОЗ (актуалізація опорних знань)

-         Будова качки

-         Різновиди качок у природі

-         Вікторина

ЛЕГО

1.     Якого птаха називають лісовою кішкою? (Сову, тому що вона ловить мишей).

2.     Чому ластівки перед дощем літають низько над землею? (Перед дощем комахи не можуть піднятися високо).

3.     Які птахи не бояться морозів? (Гуси і качки).

4.     Чи буває пташине молоко? (Так, у голубів).

5       Найменший птах України. (Корольок червоноголовий)

6       Які птахи виводять пташенят взимку? (Шишкарі)

7       Птах, який любить поласувати салом. (Синичка).

8       Найбільший птах України. (Лебідь).

9       У якого птаха найбільше гніздо? (В орла).

10  Який птах може спати під час польоту? (Лелека).

11  Які птахи влаштовують по кілька гнізд на одному дереві? (Граки)

 

12 . Який птах опирається на хвіст, коли сидить на дереві? (Дятел).

13. . Чи всі птахи відлітають до вирію?

14 . Чи можемо ми допомогти зимуючим птахам?

3. Повідомлення теми і мети уроку

ВІДЕО

ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА

Робота з пластиліном

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Приготували ( дощечку, пластилін,ніж.)

-         Правила робити.

-         Що можно зробити з пластиліну.

ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА

 

Поетапне виготовлення виробу.

 

V. Підсумок уроку

ЛЕГО ( самооцінка)

  Наш дивний світ такий, як казка,

Он в небі хмарочка пливе,

То бережіть його, будь ласка,

Все в ньому гарне і живе.

Он квітка полум’ям палає

І ясне сонечко блищить,

Чарівно пташечка співає –

Все в дивосвіт прийшло, щоб жить.


 

Дизайн і технології  ( 1 клас)

Тема : Послідовність дій під час виготовлення виробів із пластиліну на площині. Ліплення з пластиліну фруктів та ягід.

Мета: повторити і закріпити знання учнів роботи із пластиліном та інструменти та пристосування для обробки пластиліну; розвивати навички послідовного  виготовлення виробів із пластиліну на площині. Ліплення з пластиліну фруктів та ягід; формувати у дітей уміння сприймати, аналізувати й розрізняти  форми; розвивати дрібну моторику рук; стимулювати розвиток допитливості, виховувати у дітей ціннісне ставлення до власного здоров’я та стимулювати бажання дбати про нього Обладнання:  мультимедійний комплект, пластилін, інструменти та пристосування для обробки пластиліну, дидактичний матеріал, ілюстративний матеріал, лего, колекція фруктів.


ХІД УРОКУ

1.     ОК (організація класу)

-         Правила уроку

Намалюємо правила уроку

Створення позитивного психологічного клімату класу.

 До нас на урок завітав гість.

 Лікар та Мишка( казка)

2.     МНД (мотивація навчальної діяльності)

Дослід з чипсами

3.     АОЗ (актуалізація опорних знань)

ЛЕГО корисна ,ні, не впевнений

-         Яблуко?

-         ЦУКЕРКА?

-         Груша?

-         Кола?

-         Виноград?

-         Морозиво?

-         Чипси?

-         Торт?

-         Молоко?

-         Сир?

-         Ковбаса?

-         Слива?

4.     Повідомлення теми і мети уроку

Гра « Обведи корисні  продукти»

Відео   «Вітаміни»

Фрукти та ягоди не тільки корисні , але і красиві.

Нотюрморти

 

ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА

Робота з пластиліном

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Приготували ( дощечку, пластилін,ніж.)

-         Правила робити.

-         Що можно зробити з пластиліну.

ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА

 

Поетапне виготовлення виробу.

 

V. Підсумок уроку

ЛЕГО ( самооцінка)

 


   

 

 

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар